شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 نوامبر 2020 | 12:56 ب.ظ

ششمین جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل برگزار شد

ششمین جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل برگزار شد ششمین جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با حضور اعضا در محل مسجد امام حسین علیه السلام اردبیل و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید .

در آغاز این جلسه حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا صبری رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به اهمیت وحدت و هم افزایی در بین نیروهای دلسوز گفت: مردم درگیر مشکلات ناشی از ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند و ضرورت دارد با اهتمام جدی برای رفع مشکلات مردم چاره اندیشی شود.
وی با تبریک آغاز هفته بسیج اظهار داشت: شرایط سخت نیازمند فرهنگ جهادی و بسیجی است و همه وظیفه داریم برای تعالی و رشد و پیشرفت کشور با ایثارگری، اقدام کنیم.
در ادامه میرفخرالدین زاهد، دبیر شورای ائتلاف استان با اشاره به روند شکل‌گیری شورای ائتلاف در استان گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی قبل از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تهران و عموم استان‌ها با حضور نمایندگان برخی از جبهه ها و احزاب دارای مجوز و شخصیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی تشکیل شد اما در استان با عنایت به فعالیت گسترده جبهه مردمی و تشکیل شورای هماهنگی احزاب و نیروهای انقلاب اسلامی، تشکیل شورای ائتلاف به بعد از انتخابات موکول گردید.
وی با بیان اینکه با تشکیل شورای ائتلاف استان در سال ۱۳۹۹ کلیه احزاب و و نیروها در قالب آن فعالیت دارند گفت: براساس نظر شورای مرکزی ائتلاف کشور، ۸ نفر به عنوان عضو هیئت موسس استان اردبیل انتخاب و وظیفه راه اندازی شورای ائتلاف را در استان و شهرستان ها عهده دار شدند و هیئت موسس نیز با دعوت از نمایندگان کلیه احزاب و تشکل‌های همسو، حتی احزابی که در شورای ائتلاف تهران نماینده ندارند، و شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، شورای ائتلاف استان را تشکیل داده است.
زاهد با اشاره به اینکه اسامی هیئت موسس شورای ائتلاف شهرستان ها در شورای استانی ائتلاف تصویب و به مرکز ارسال شده است اظهار داشت: بعد از تایید هیئت موسس شهرستانها، کار برگزاری مجمع عمومی شهرستان و انتخابات اعضای شورای شهرستان و نمایندگان هر شهرستان در شورای استانی ائتلاف انجام خواهد شد.
وی با اشاره به ارتباط شورای ائتلاف و نمایندگان استان گفت: نمایندگان استان ارتباط مستمری با شورای ائتلاف دارند به گونه‌ای که هر یک از آنها حداقل در یک جلسه عمومی با حضور اعضای شورا حضور داشته و هیئت رئیسه شورای ائتلاف نیز دیدارهای مستمری جهت هماهنگی امور و ارائه نقطه نظرات شورای ائتلاف و کمیته های تخصصی با نمایندگان برگزار می‌کنند.
زاهد با بیان اینکه هیچ فرد و تشکل انقلابی در استان و دلسوز خارج از دایره شورای ائتلاف نیست گفت: از عموم احزاب، تشکلها و جبهه ها و شخصیتها و نیروها جهت پیوستن به شورای ائتلاف دعوت به عمل آمده است و اقدامات و پیگیری ها با نظری شورای استانی صورت می پذیرد و ترکیب شورای ائتلاف استان نیز با نگاه به تقویت همبستگی و همدلی نقاط مختلف استان شکل گرفته است.
وی اظهار داشت: برنامه‌ریزی جهت استقرار کامل شورای ائتلاف در سراسر استان با سرعت و دقت ادامه دارد و تدوین طرح‌های توسعه ای و معیشتی جهت ارائه به نمایندگان استان و برنامه ریزی برای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری دو کار مهم و اولویت دار دیگر شورای ائتلاف به حساب می‌آید.
در ادامه آقایان حبیب کوهی، توحید مجیدی، دکتر مسعود گنجی، کلام اله صفری، دکتر محمد روحی، حجت الاسلام ادیب ادیب نژاد وعلی حسن زاده نیاری از اعضای شورای ائتلاف حاضران در خصوص مسائل مختلف ملی و استانی، مسایل داخلی شورای ائتلاف و وضعیت اقتصادی و اجتماعی جامعه به اظهار نظر پرداختند.

کد خبر : 15274

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس