سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 نوامبر 2020 | 17:10 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی

آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اردبیل

آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اردبیل نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال پیگیری‌های انجام گرفته، عملیات اجرایی پروژه‌های منتخب قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در استان اردبیل با حضور سردار سعید محمد آغاز می‌شود.

صدیف بدری در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء به استان اردبیل اظهار کرد: به‌دنبال پیگیری‌های انجام گرفته، عملیات اجرایی پروژه‌های منتخب قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در استان اردبیل آغاز می‌شود.

وی افزود: همزمان با سفر فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) به استان، عملیات اجرایی پروژه‌هایی نظیر پروژه‌های عمران‌شهری چهارگانه شهرداری اردبیل، فاز اول بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی اردبیل و چهارخطه بزرگراه اردبیل – سرچم آغاز می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل و بخشی از پروژه چهارخطه بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر نیز از جمله طرح‌هایی است که همزمان در این سفر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

عملیات اجرایی ۴ تقاطع غیر همسطح در کلانشهر اردبیل آغاز می‌شود

حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل نیز اظهار داشت: با هدف توسعه کلانشهر اردبیل، عملیات اجرایی ۴ تقاطع غیرهمسطح‌ در اردبیل با اولویت‌بندی و طبق تفاهنامه شهرداری با قرارگاه خاتم الانبیا با حضور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ع) در اردبیل و مسؤولان استانی آغاز می‌شود.

وی افزود: نظر به پیشرفت عملیات اجرایی در راستای اتمام پروژه غیرهمسطح پروژه پل قدس تا انتهای سال ۱۳۹۹، عملیات اجرایی تقاطع‌های غیر‌همسطح بزرگراه بسیج، آقاباقر، نیایش و جام جم با هدف توسعه زیرساخت‌های شهری و همچنین توسعه معابر شهری با اعتبار بالغ بر ۲۸۰ میلیارد تومان آغاز و وارد مرحله اجرایی می‌شود.

شهردار اردبیل احداث پروژه‌هایی از این دست را نوید بخش بهبود ترافیک، ارتقای امنیت و آسایش شهروندان و همچنین گامی مهم در توسعه عمران شهری و توسعه زیرساخت‌های شهری عنوان کرد و افزود: با بررسی‌های کارشناسی به‌عمل آمده از سطح شهر، این پروژه‌ها از مطالبات مهم مردم هستند که شهرداری در تلاش است در سریع‌ترین زمان ممکن با اولویت‌بندی به خواسته‌های شهروندان جامه عمل بپوشاند.

لطف اللهیان با اشاره به اینکه تقاطع غیرهمسطح داروپخش نیز در سال ۹۸ افتتاح و تقدیم شهروندان شد گفت: پروژه‌های شاخص عمرانی متعدد در سطح کلانشهر اردبیل اعم از احداث پیاده راه‌ها، احداث خیابان‌های اطراف دریاچه شورابیل، توسعه مجموعه گردشگری شورابیل، بزرگراه نیار، ساماندهی ورودی‌های شهر، احداث شهیدگاه و بازآفرینی مناطق محروم و کم برخوردار نیز در اردبیل با هدف توسعه و آبادانی این کلانشهر اجرا شده و اجرای این‌گونه پروژه‌ها همچنان ادامه خواهد داشت./ فارس

کد خبر : 15220

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس