چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 14 نوامبر 2020 | 14:14 ب.ظ
رئیس نظام مهندسی کشاورزی اردبیل خبر داد؛

صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی شستا در خلخال و نمین

صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳هزار راسی شستا در خلخال و نمین اردبیل – رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل از صدور موافقت اصولی گاوداری شیری ۳ هزار راسی شستا در شهرستان های خلخال و نمین خبر داد.

شهرام محمدی ،از صدور موافقت اصولی گاوداری شیری سه هزار راسی شستا در شهرستان‌های خلخال و نمین خبر داد و افزود: پنج مورد موافقت اصولی مورد درخواست «شستا» در شهرستان‌های استان اردبیل صادر و تحویل شرکت «فکا» شده است.

وی با درخواست از دستگاه‌های اجرایی در تسریع پاسخ استعلامات لازم برای روند صدور پروانه تأسیس و ساخت واحدها اظهار کرد: تحویل زمین و تخصیص آب دو مساله مهمی است که باید نهایی شود و در ادامه کارشناسان مشاور سازمان نسبت به تهیه طرح توجیهی و سایت پلان واحدها اقدام خواهند کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: همه مراحل ساخت واحدها تحت نظارت کارشناسان مشاور دامپروری شهرستان‌ها قرار گرفته و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آمادگی کامل برای تأمین نیروی انسانی متخصص به عنوان مسئولین فنی یا مشاورین تولید و تکنسین‌های فنی را دارد.

محمدی احداث این واحدها را در تأمین نیاز مصرف داخلی به لبنیات مهم دانست و گفت: اجرای این طرح‌ها علاوه بر تأمین لبنیات مورد نیاز نقش بسزایی در اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم در شهرستان‌های هدف را خواهد داشت.

وی با بیان اینکه موافقت اصولی واحد گاوداری شیری سه هزار راسی در شهرستان‌های نیر و گرمی در یک ماه اخیر صادر شده است افزود: با توجه به اهمیت موضوع سرمایه گذاری و مطالبه مردمی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با بسیج کارشناسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن این موافقت نامه‌ها را پیگیری و صادر می‌کند./مهر

کد خبر : 15204

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس