شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 13 نوامبر 2020 | 18:15 ب.ظ
امام جمعه بیله سوار عنوان کرد؛

پیشگیری از آسیب های اجتماعی با استفاده از ظرفیت بسیج

پیشگیری از آسیب های اجتماعی با استفاده از ظرفیت بسیج بیله سوار – امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت:برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی استفاده از ظرفیت های بسیج ضروری است.

حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان بیله سوار با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج، افزود: بسیج بهترین ظرفیت در پیشگیری و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

وی به تغییر رؤسای جمهور آمریکا به عنوان زمامداران دولت مرکزی استکبار جهانی اشاره کرده و گفت: این انتخابات و هزاران انتخابات دیگر در ذات شیطانی ابلیس بزرگ، تغییری ایجاد نخواهد کرد.

امام جمعه شهرستان بیله سوار ادامه داد: در زندگی امامان معصوم و دشمن شناسی آنان یک نکته قابل توجه است و آن این است که در زمان امامت یک امام، گاهی چندین خلیفه در اثر قتل و یا مرگ و یا توطئه جا به جا شده ولی اصل خلافت و جریان باطل سر جایش می‌ماند.

حجت الاسلام عزیزی با اشاره به انتخابات آمریکا تاکید کرد: مسأله کنونی ما، پیروزی یا شکست «ترامپ» یا «بایدن» نیست، مسأله اصلی شکست هیمنه شیطانی آمریکا است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات طرح تدبیر انقلابی و راهبردی مجلس شورای اسلامی در مواجهه با زیاده خواهی آمریکا، از اقدام به هنگام و انقلابی مجلس در تصویب قاطعانه یک فوریت این طرح تقدیر کرده و از نمایندگان مجلس خواست با تکمیل فرایند تصویب و ابلاغ طرح مزبور، تا قبل از استقرار دولت جدید آمریکا، دولت دوازدهم را به اجرای این طرح و تکمیل آن ملزم کنند تا آثار عقلانیت انقلابی و هماهنگی و انسجام قوای کشور و هماهنگی و وحدت مسؤولان در مقابله قاطعانه و هوشمندانه با زیاده خواهی‌های استکبار نمایان شود.

حجت الاسلام عزیزی در ادامه اظهار کرد: از مسئولان استانی و شهرستانی به خاطر افتتاح کتابخانه عمومی شهرستان به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قدردانی کرد

خطیب جمعه بیله سوار در پایان به پیروزی‌های اخیر کشور آذربایجان بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ اشاره کرد و این پیروزی بزرگ را به ملت و دولت آذربایجان تبریک گفت./مهر

کد خبر : 15197

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس