دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 13 نوامبر 2020 | 18:02 ب.ظ
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل

باید در فضای مجازی توانمند شویم/ پشتوانه اصلی بسیج ظرفیت مردمی آن است

باید در فضای مجازی توانمند شویم/ پشتوانه اصلی بسیج ظرفیت مردمی آن است فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: باید در فضای مجازی توانمند شده و به ابتکار عمل و مهارت دست یابیم تا در جنگ روانی شدید دشمن پیروز شویم.

سردار جلیل بابازاده عصر در نشست با مدیران صداوسیمای اردبیل اظهار کرد: باید در فضای مجازی توانمند شده و به ابتکار عمل و مهارت دست یابیم تا در جنگ روانی شدید دشمن پیروز شویم.

وی افزود: همان‌طور که رسانه‌ها و خبرنگاران مظلومانه در خط مقدم جنگ نرم ایستاده‌اند، در هر تکلیف و مسؤولیتی باید بسیجی‌وار عمل کرد و قطعا هر جایی که افراد دلسوز انقلاب هستند، بسیج نیز بوده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: امنیت منطقه مرزی شمال استان اردبیل بسیار مهم بوده و آرامش فعلی مردم در نوار مرزی و نیز موفقیت‌ها در عرصه‌های مختلف را مرهون خون شهدا هستیم.

پشتوانه اصلی بسیج ظرفیت مردمی آن است

حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل نیز در این نشست گفت: پشتوانه اصلی بسیج ظرفیت مردمی آن است و این ظرفیت باید در راستای اهداف عالی کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شود.

وی افزود: دنیای غرب از رسانه‌ها در وارونه نشان دادن حق و باطل استفاده می‌کند که باید رسانه‌های کشورمان با کارآمدی در مقابل این تفکر غربی ایستادگی کنند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل تصریح کرد: دشمن از بسیج می‌هراسد و این هراس از بسیج برای غرب همیشگی خواهد بود.

فیاضی بیان کرد: بسیج یادآور حقیقت‌ها، اخلاص رزمندگان و دمیدن روح انقلاب در بطن جامعه بوده و همین ظرفیت بسیج بود که رزمندگان را از مساجد به جبهه‌‌ها برای دفاع از کشور به‌خط کرد و اکنون نیز همین قلم‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه باید در خط مقدم جنگ روانی دشمن بایستد.

بسیج در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی می‌کند

علی ملااحمدی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل نیز اظهار کرد: بسیج در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سازندگی و پزشکی به‌صورت جهادی خدمات فراوانی به مردم به‌ویژه در مناطق محروم ارایه می‌کند.

وی گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در جهت تهیه و پخش برنامه‌های مختلف طی هفته بسیج توسط معاونت‌های مختلف صداوسیمای استان انجام شده است./فارس

کد خبر : 15192

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس