دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 13:33 ب.ظ
معاون فرهنگی سپاه استان اردبیل:

۳۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در اردبیل برگزار می شود

هاجر شهبازی
۳۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در اردبیل برگزار می شود معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج در استان اردبیل ۳۰۰ عنوان برنامه با محوریت حمایت از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا برگزار می شود.

 معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج در استان اردبیل ۳۰۰ عنوان برنامه با محوریت حمایت از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا برگزار می شود.

اصغر عباس زاده در جلسه ویدئوکنفرانسی هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج در اردبیل با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه تا ۶ آذرماه در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود، اظهار کرد: در طول این هفته ۳۰۰ عنوان برنامه مختلف فرهنگی و هنری در نقاط مختلف استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی حضور بسیج در صحنه‌های خدمت رسانی را بی منت عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج یادگار حضرت امام خمینی (ره) برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه جهاد در بین مردم ایجاد شده است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به شیوع ویروس کرونا در کشور همزمان با سراسر جهان و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم اشاره کرد و گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.

عباس زاده از برگزاری مجازی و غیر حضوری مراسم هفته بسیج امسال به خاطر شیوع کرونا خبر داد و گفت: اعزام اکیپ‌های ویزیت رایگان به مناطق نیازمند و نیز توزیع اقلام بهداشتی برای پیشگیری از کرونا از برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی ایجاد امید در بین مردم را از اهداف برنامه‌های بسیج عنوان کرد و افزود: در شرایط سخت اقتصادی و نیز تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردم نیازمند به حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حمایتی هستند که بسیج نیز در کنار این دستگاه‌ها در خط مقدم دستگیری از مردم قرار دارد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و همچنین برگزاری یادواره‌های شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت محدود در قالب طرح آبروی محله و افتخار کوچه‌ها به عنوان عمده برنامه‌های هفته بسیج در سال جاری عنوان کرد.

عباس زاده از برگزاری الکترونیکی «جشنواره جهادگران علم و فناوری» برای معرفی و تجلیل از منتخبین این حوزه خبر داد و گفت: همزمان با سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گردهمایی بسیجیان استان اردبیل هم زمان با سراسر کشور به صورت مجازی و با شعار «بسیج در تداوم انقلاب و هم‌راستا با نهضت عاشورا» برگزار می‌شود.

کد خبر : 15188

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس