جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 1 نوامبر 2020 | 16:43 ب.ظ

تغییر در آموزش و پرورش و شایسته گزینی خواست عمومی مردم استان است

تغییر در آموزش و پرورش و شایسته گزینی خواست عمومی مردم استان است دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت اهمیت ویژه ای در جامعه سازی دارد و ضرورت دارد از سیاسی شدن این نهاد جلوگیری شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت اهمیت ویژه ای در جامعه سازی دارد و ضرورت دارد از سیاسی شدن این نهاد جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، میرفخرالدین زاهد با  انتقاد از بی تدبیری ها در آموزش و پرورش استان اظهار داشت:  نگرانی های مردمی در حوزه آموزش و پرورش استان جدی است و تغییر مدیریتی در آموزش و پرورش و شایسته گزینی خواست عمومی مردم استان است.

وی با بیان اینکه مدیرکل سالاری و بی توجهی به نظرات مشورتی در مدیریت آموزش و پرورش استان دغدغه جدی فرهنگیان است ادامه داد: عدم توجه به شایستگان، کاهش راندمان و کیفیت، ، افزایش استرس بین پرسنل، حاکمیت نگاه جناحی و باندی، عزل و نصب های مکرر، ارایه گزارشات غیرواقعی و نارسایی های گسترده شبکه شاد از جمله مشکلاتی است که به طور جدی گریبانگیر آموزش و پرورش استان شده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با تاکید بر اینکه بدنه آموزش و پرورش استان مملو از نیروهای توانمند با تحصیلات عالی است گفت: نگاه سیاسی به نهاد تعلیم و تربیت ظلم بزرگی در حق فرهنگیان و دانش آموزان است و باید همه مسوولان استان زمینه بهره گیری از نیروهای توانمند، متخصص و متعهد را در آموزش و پرورش استان و شهرستانها فراهم سازند.

کد خبر : 15157

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس