جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 جولای 2020 | 12:11 ب.ظ

اختصاص ۳۱ میلیارد تومان برای زیرسازی و آسفالت جاده‌های نمین

اختصاص ۳۱ میلیارد تومان برای زیرسازی و آسفالت جاده‌های نمین رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: ۳۱ میلیارد تومان برای زیرسازی، ترمیم و آسفالت جاده‌های شهرستان نمین به‌ویژه جاده‌های روستایی اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه‌ای با وزیر راه و شهرسازی، ۳۱ میلیارد تومان برای زیرسازی، ترمیم و آسفالت جاده‌های شهرستان نمین به‌ویژه جاده‌های روستایی تخصیص یافت.

وی افزود: جهت زیرسازی و آسفالت جاده آبی‌بیگلو به گرمه‌چشمه، نیارق و سوها مبلغ ۳میلیارد تومان اختصاص داده شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین برای ترمیم و آسفالت جاده روستای بریس به روستای سقزچی بخش ویلکیج که متاسفانه از وضع مناسبی برخوردار نیست، ۲ میلیارد تومان تعیین اعتبار شد.

موسوی بیان کرد: ۲ میلیارد تومان برای ایمن‌سازی جاده اردبیل به روستای حور و یک میلیارد تومان نیز برای زیرسازی و آسفالت راه روستای میرزا رحیم‌لو تخصیص یافت.

وی تصریح کرد: برای احیاء جاده قدیم اردبیل از مسیر نوجه‌ده به سولا و تعریض جاده مرکز شهرستان نمین به بخش ویلکیج که از دیگر مطالبات چندین ساله مردم منطقه بود نیز  ۵ میلیارد تومان اختصاص داده شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ضرورت احداث و تکمیل ورودی جدید شهر نمین، با دستور وزیر راه و شهرسازی، ۱۸ میلیارد تومان به این منظور تخصیص یافت.

موسوی اظهار کرد: عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور مسؤول ابلاغ و پیگیری مصوبات این جلسه به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل شد.

کد خبر : 15130

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس