جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 جولای 2020 | 11:58 ق.ظ
عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت قرارگاه خاتم برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام/ با تکیه بر توان داخلی می‌توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد

میلاد آتشگاهی پور
استفاده از ظرفیت قرارگاه خاتم برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام/ با تکیه بر توان داخلی می‌توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: از ظرفیت قرارگاه خاتم برای اتمام ۸۱ پروژه مهم عمرانی و زیربنایی در کشور ظرف یکسال آینده و همچنین شروع پروژه‌های جدید استفاده می شود.

صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گام دوم، با اشاره به جلسه عصر روز یکشنبه کمیسیون عمران با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، اظهار داشت: مقرر شد از ظرفیت قرارگاه خاتم برای اتمام ۸۱ پروژه مهم عمرانی و زیربنایی ظرف یکسال آینده و همچنین شروع پروژه‌های جدید در کشور استفاده شود.

وی با اشاره به مطالبه ۴۲ هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم الانبیا از دولت، افزود: این قرارگاه آمادگی کامل برای تهاتر مطالبات خود با دولت به هر روش ممکن را دارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تعامل بیشتر دولت و استفاده از ظرفیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام کشور شد، و گفت: با تکیه بر توان بومی و ظرفیت موجود داخلی، می توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس یازدهم از همان روزهای اولیه تشکلیل خود با شعار مجلس انقلابی در صدد حل و گره گشایی از مشکلات کشور است.

انتهای پیام/آ

کد خبر : 15127

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس