جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 7 مارس 2020 | 11:03 ق.ظ
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:

مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس، در اردبیل برگزار می شود

میلاد آتشگاهی پور
مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس، در اردبیل برگزار می شود مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه با هدف انعکاس نقش آفرینی دانشجویان در بحران های اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، مرتضی مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقه با هدف انعکاس نقش آفرینی دانشجویان در بحران های اجتماعی برگزار می شود.

 مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اردبیل به تعطیلی دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیت خود جوش دانشجویان در تهیه و پخش بسته های بهداشتی و ضد عفونی معابر و مراکز اجتماعی و کم رنگ نشدن حلقه ارتباط دانشجویان با بسیج دانشجویی مسابقه مقاله نویسی پیرامون کرونا ویروس جهت کاربردی کردن راهکارهای حل مسأله طراحی و در دستور کار قرار گرفت.

  وی به گفتمان سازی فعالیت های دانشجویی در خصوص مشارکت های اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: مشکلات احصاء شده و راهکارهای پیشنهاد ی  صاحبان مقالات جهت پیگیری و عملیاتی شدن در اختیار گروه های جهادی و قرارگاه مطالبه گری احمدی روشن اردبیل قرار خواهد گرفت.  

مملوکی با بیان اینکه این مسابقه در ۸ محور پیش بینی شده است، گفت: نحوه مقابله و مهار کرونا ویروس، بسیج ملی برای مقابله با کرونا ویروس، آرام سازی افکار عمومی از طریق استدلال های علمی، نحوه آموزش برای ارتقای سطح سواد و آگاهی مردم از جمله محورهای این مسابقه است.

مملوکی در ادامه سخنان خود به اهمیت عملیات روانی در رسانه های اجتماعی پرداخت و گفت: با توجه به مانور دشمنان در جهت وارونه نشان دادن حقایق ایران، و تخریب روجیه مردم، حضور دانشجویان در این فضا و زوشنگری در خصوص مسائل مطروحه توسط دشمنان حایز اهمیت است.

وی به بخش های دیگر این مسابقه علمی پرداخت و گفت: عملکرد رسانه ها و عملیات روانی در مورد بیماری کرونا، نحوه تقویت سیستم دفاعی بدن، حمایت و قدردانی از مدافعان سلامت در کنار نقش آفرینی بسیج دانشجوییدر افزایش تولیدات و یا توزیع عادلانه اقلام بهداشتی و کاهش میزان مبتلایان از جمله محورهای مسابقع مقاله نویسی کرونا ویروس است.

وی گفت: طی مراسمی از برگزیدگان مسابقه تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/آ

کد خبر : 15082

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس