دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 6 مارس 2020 | 11:46 ق.ظ
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛

شمار قربانیان کرونا در اردبیل به ۵ نفر رسید/ پیشگیری و آموزش نکات بهداشتی، مهمترین ابزار مقابله با کرونا

شمار قربانیان کرونا در اردبیل به ۵ نفر رسید/ پیشگیری و آموزش نکات بهداشتی، مهمترین ابزار مقابله با کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تاکنون ۵ نفر از بیماران فوت کرده و ۱۲۳ نفر نیز به دلیل احتمال ابتلا به کرونا در استان بستری هستند که از این تعداد تست ۲۶ بیمار مثبت و قطعی اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل شامگاه روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح آخرین وضعیت بیماران کرونا ویروس در اردبیل پرداخت و اظهار داشت :درحال حاضر حدود ۱۲۳ نفر به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا در استان بستری هستند که از این تعداد ۱۸ بیمار در بخش مراقبتهای ویژه بوده و متاسفانه ۵ نفر بدلیل ابتلا به این بیماری در استان فوت کردند.

وی با بیان اینکه ابتلای ۲۶ بیمار مثبت و قطعی اعلام شده است، افزود: بدلیل شیوع بالای این بیماری در طی روزهای آینده، مردم استان سعی کنند در دو هفته آینده بیشتر در منزل بمانند.

اکبری تصریح کرد: کردم از سفرهای برون شهری بخصوص به استان گیلان جدا خودداری کرده و با رعایت نکات بهداشتی اعلام شده ضمن پیشگیری از ابتلا، در کنترل و نابودی این بیماری ایفای نقش کنند.  

  انتهای پیام/آ

کد خبر : 15060

برچسب‌ها: ,
کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس